“Z našej strany maximálna spokojnosť, uvolnený, ľudský a zároveň profesionálny prístup, žiadne iba “umelé” štelovanie do klasických štandardných póz, ale skôr normálny otvorený prístup k foteniu, človek sa cítil v pohode. Žiaden stres, niektoré pózy sme si vymysleli my, iné Majka. Neľutujeme ani cent, stálo to za to.. takže z našej strany 5 z 5″

Peter Marianič

”Majka si veľmi užíva fotenie a prenáša to aj na teba. Cítiš sa jednoducho pohodlne. Nenútené, veselé, profesionálne fotenie som si užila na 1* a určite si to zopakujem. Každá fotka ma vlastnú emóciu, sú nádherné, veľká vďaka.”

Lucia D.

“Fotenie s Mary sme absolvovali už 2x a určite nie naposledy. Po obdržaní upravených fotiek sme boli nadšení, ani sme netušili, že sa podarilo zachytiť také krásne zábery. Na fotkách je krásne zachytená emócia. Tešíme sa na ďalšiu skorú spoluprácu.”

Martina Križková

“Mary je tá najlepšia fotografka akú sme si na svadbu mohli vybrať. Skvele zapadla do “svadobnej družiny“, až sme ju brali ako nášho hosťa. Výborne hodnotím jej priateľsky prístup, pochopenie a kreatívne nápady. Jej práci dávam jednoducho 20 bodov z 10.”

Alžbeta Andacká

“Fotenie bolo úplne skvelé, veľmi sme sa zabavili a cítili sa pri fotení prirodzene. To sú presne tie pocity a dojmy ktoré rozdeľujú “fotografov” a fotografov – ak nehľadáte iba obyčajné fotky ale hľadáte kvalitu, tak Mary je tá správna pre vás.”

Tomáš Volný