Mgr. Mária Gališinová

V mojich očiach vidím, skrze objektív, vždy jedinečných, zaujímavých ľudí, pre ktorých mi je potešením zväčniť ich krásne momenty už navždy //
Samozrejme, je dôležité, aby ste si našli fotografa, na ktorého prácu sa neviete vynadívať, jeho štýl je presne to, po čom túžite a tešíte sa na stretnutie s ním osobne. Vďaka tomu bude váš foto-deň príjemným zážitkom, ktorý vo Vás vyvolá milé spomienky pri každom prezeraní fotografií.

Pevne verím, že Vám táto stránka pomôže nahliadnuť do mojej osobitej tvorby. No ešte dôležitejše je spoznať ma najprv ako človeka – veď kedy opadne hanblivosť a spontánnosť precitne? Jedine ak ste obklopený rodinou, kamarátmi alebo osobou, ktorá vám je blízka. A presne ňou, by som sa rada stala. Dovoľte mi preto prosím, predstaviť sa,
// volám sa Mary a vy?

FOTO-ŽÁNRE

Na akú príležitosť by ste si ma chceli zarezervovať?

RODINA

tehotenské / novorodenecké / párové / lifestyle / portrétové / narodeniny

Pre zaslanie cenníka a overenie dostupnosti mi prosím napíšte na info@mg-studio.sk alebo zavolajte +421 948 464 258. Rada s vami prekonzultujem Vaše individuálne požiadavky.

SVADBA

rande / rozlúčka so slobodou / obrad / párové / hostina / začepčenie

Pre zaslanie cenníka a overenie dostupnosti mi prosím napíšte na info@mg-studio.sk alebo zavolajte +421 948 464 258. Rada s vami prekonzultujem Vaše individuálne požiadavky.

EVENT

firemný / festival / koncert / výstava / stužková / krst / oslava / výročie

Pre zaslanie cenníka a overenie dostupnosti mi prosím napíšte na info@mg-studio.sk alebo zavolajte +421 948 464 258. Rada s vami prekonzultujem Vaše individuálne požiadavky.

MG STUDIO

Pod iniciálkami môjho mena “MG” si môžete predstaviť umeleckú, vždy usmiatu a pozitívne naladenú dušu, ktorá nakazila smiechom už nejednu ratolesť a predovšetkým, prelomila asi všetky stereotypy, ktoré sa o fotografoch tradujú: introvert / čudák, skrývajúci sa za objektívom / asociál a pod. V skratke som:

  • aktívna profesionálna fotografka, zameraná predovšetkým na rodinnú, svadobnú, reportážnu a umeleckú fotografiu
  • zapísaná v evidencii profesionálnych umelcov FPU (Fond na podporu umenia) ako umelecký fotograf
  • pôsobím v Bratislave, kde Vás nafotím v ateliéri v Starom Meste (Prepoštská 4) alebo vonku, príp. za Vami rada prídem vrámci celého Slovenska

 

OSOBNOSŤ, NIE FOTOGRAF

Cena, zľava, náklady na dopravu či tlač – áno, to všetko sú žiaľ parametre, ktoré až príliž ovplyvňujú výber fotografa. Avšak, ak by ste chceli počuť môj úprimný názor, v prvom rade hľadajte osôbku, ktorá vám je sympatická, vzbudzuje dôveru a imponuje vám štýl jej tvorby. Predsalen, s týmto človekom strávite veľa času (od prvého kontaktu až po odovzanie) a to, ako si budete rozumieť, sa do veľkej miery odrazí aj na fotografiách. Či už som to ja, alebo niekto iný, dajte radšej prednosť vašej intuícii, tá sa mýliť nezvykne.. a možno sa z toho napokon vykľuje aj dlhoročné kamarátstvo.

 

RECEPT NA “TO PRAVÉ”

Zabudnite na stres, obavy a objektív – ponorte sa do ľúbezného bezčasu, v ktorom ste iba VY, vaša radosť, šťastie, láska a úprimnosť. Tajnými ingredienciami, ktoré pridávam do každého záberu, sú: autenticita, prirodzenosť, neha a hravosť. Pri každom listovaní albumom tak opäť precítite tie nezabudnuteľné okamihy, ktoré sú zväčnené už navždy.

 

OSTATNÉ PROJEKTY

Okrem fotenia, ktoré vnímam skôr ako hobby, než prácu, sa venujem nižšie spomínaným regeneratívnym aktivitám.

Manuálne farebné tónovanie

v cene (všetky výstupné fotografie)

Monochromatické prevedenie

v cene (momentky)

Prirodzená retuš

v cene (portrétové zábery / detajl)