Martina Jeleňová (FÍHA Tralala)

”Ďakujeme za milé fotenie. Krásne spomienky máme zvečnené na nádherných fotkách. Odporúčame každému!”

Lenka Debnárová

„Fotenie bolo absolútne pohodové, prirodzené, veľmi profesionálne a prekvapilo ma, ako rýchlo sme nafotili kopec snímok. Fotky sú krásne a plné života. Zachytený okamih, na ktorý už nezabudneme. Tešíme sa opäť!”

Magdaléna D.

”Vrelo odporúčam Mary ako fotografku. Spravila mi nádherné fotky. Moja obrovská vďaka jej patrí za to, že splnila všetky moje požiadavky do najmenšieho detailu. Mary je veľmi vnímavá, nasmeruje, poradí…čize nemáte pocit, že ste na príprave fotky na pas… a to mám skúsenosť, že niektorí fotografi ani nekomunikujú. Úžasný zážitok :)”

Peter Marianič

“Z našej strany maximálna spokojnosť, uvolnený, ľudský a zároveň profesionálny prístup, žiadne iba “umelé” štelovanie do klasických štandardných póz, ale skôr normálny otvorený prístup k foteniu, človek sa cítil v pohode. Žiaden stres, niektoré pózy sme si vymysleli my, iné Majka. Neľutujeme ani cent, stálo to za to.. takže z našej strany 5 z 5″

Lucia D.

”Majka si veľmi užíva fotenie a prenáša to aj na teba. Cítiš sa jednoducho pohodlne. Nenútené, veselé, profesionálne fotenie som si užila na 1* a určite si to zopakujem. Každá fotka ma vlastnú emóciu, sú nádherné, veľká vďaka.”

Martina Križková

“Fotenie s Mary sme absolvovali už 2x a určite nie naposledy. Po obdržaní upravených fotiek sme boli nadšení, ani sme netušili, že sa podarilo zachytiť také krásne zábery. Na fotkách je krásne zachytená emócia. Tešíme sa na ďalšiu skorú spoluprácu.”

Linda C.

”Úžasný, milý, profesionálny prístup, Mary vie, čo a ako, poradí, pomôže a vie precízne narábať nielen s technikou, ale aj s emóciami. Mary nám vytvorila super atmosféru pri fotení. Fotky sú krásne a je na nich zachytené TO PRAVÉ :). Ešte raz veľmi veľké ĎAKUJEME a budeme odporúčať!”

Alžbeta Andacká

“Mary je tá najlepšia fotografka akú sme si na svadbu mohli vybrať. Skvele zapadla do “svadobnej družiny“, až sme ju brali ako nášho hosťa. Výborne hodnotím jej priateľsky prístup, pochopenie a kreatívne nápady. Jej práci dávam jednoducho 20 bodov z 10.”

Tomáš Volný

“Fotenie bolo úplne skvelé, veľmi sme sa zabavili a cítili sa pri fotení prirodzene. To sú presne tie pocity a dojmy ktoré rozdeľujú “fotografov” a fotografov – ak nehľadáte iba obyčajné fotky ale hľadáte kvalitu, tak Mary je tá správna pre vás.”